Hakkımızda

  1991 yılından beri Ankara’ da ki gayrimenkul yatırım faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamız, faaliyetlerini 2005 yılından itibaren ASAŞ GRUP İNŞAAT TURİZM LTD. ŞTİ. adı altında devam ettirmektedir. Bu süre içerisinde çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmakta olan yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, insan gücümüzle; yurt içinde genel gayrimenkul hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmuş, birçok konut yatırımına imza atmıştır.

  İlkemiz dürüstlük ve müşteri memnuniyetine dayalı iş ilişkilerinin dostluğa taşınması olup; daha hızlı, kaliteli ve çağdaş projelerle başarı çizgisini güven içerisinde devam ettirmektedir.

  Tercih edilmenin ve kaliteli hizmet vermenin tecrübesi ile kazanılan büyük başarının gururunu yaşayan firmamız her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.

  Asaş Grup, bugüne kadar gerçekleştirdiği inşaat hizmetleriyle inşaat sektöründe belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. Bu grafik sayesinde yatırımcıların tercih ettiği bir firma konumuna gelmiştir..

  Amacımız inşaat sektöründe alanında uzmanlaşmış, deneyimli teknik kadromuz, etkin merkez yönetim, denetim, otomasyon ve lojistik olanaklarımızla Türkiye’nin gelişmesine ve ileri gitmesine katkıda bulunmak ve Türkiye ekonomisi içerisinde payı giderek yükselen inşaat sektörünün makro düzlemde gelişimine katkı sağlamak ve müşterilerimizin inşaat işlerini kazanca dönüştürecek projeler geliştirmektir.

  Temel felsefemiz; çağdaş işletmelerimizde, kaliteli üretimlerimiz sayesinde, müşterilerimizle aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.

  ASAŞ GRUP İNŞAAT TURİZM LTD. ŞTİ., insan kalitesi, çağdaş teknoloji ve bilgi sistemlerine verdiği önemle, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde inşaat sektöründeki hizmetleri ile yerini almaya hazırdır.

  Turuncu Creative